استفاده از تفاله جو در تغذیه دام و طیور

تفاله جو و دام و طیور :

یکی از محصولاتی که در تغذیه دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد، تفاله جو می باشد. تفاله جو فرآورده جو است که به صورت کاملا خشک در اختیار افراد قرار می گیرد. تفاله های جو را می توان بر اساس کیفیت از یک دیگر تفکیک کرد. لازم به ذکر است که تفاله های جو مزیت های زیادی دارند که می توان به وزن گیری بی نظیر دام و طیور، تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن آن ها و … اشاره کرد.

تفاله جو و استفاده از آن :

تفاله جو مهم ترین ماده غذایی در رژیم غذایی دام و طیور می باشد. این محصول به روش های مختلف و متنوع تولید می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. ارزش غذایی تفاله های جو بسیار زیاد است ، در نتیجه می توان از این نوع ماده به عنوان ماده اصلی در رژیم غذایی دام و طیور استفاده کرد. ناگفته نماند که میزان ارزش غذایی این خوراک به نحوه تولید آن ها نیز بستگی خواهد داشت.

استفاده درست و مناسب از این محصول مزیت های زیادی به دنبال دارد که می توان به تامین مواد معدنی و مغذی مورد نیاز بدن دام و طیور، وزن گیری ایده آل آن ها و …. اشاره کرد. توجه کنید که میزان و سرعت جذب مواد معدنی موجود در این ماده غذایی زیاد خواهد بود. دامداران و دامپروران با خیال راحت از این ماده غذایی می توانند در تغذیه دام های سنگین و سبک استفاده کنند.

تفاله های جو شرکت بازرگانی پالیز

تفاله های جو و خرید آن ها :

برای خرید انواع تفاله های جو با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توان از مرکز پالیز تجارت کمک گرفت. مرکز پالیز تجارت یکی از برترین مراکز فروش انواع تفاله های دامی می باشد که توانسته رضایت همگان را برطرف کند. توجه کنید که پالیز تجارت شرایط فروش غیر حضوری را ایجاد کرده است.

شماره موبایل تماس بامدیرفروش  09129429784

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *