بارگیری تفاله گوجه ازاصفهان

بررسی تفاله گوجه

در فرایند تولید رب در کارخانه های رب سازی، تفاله گوجه تولید می شود. در این کارخانه ها می توانید تفاله گوجه را به صورت تر و خشک مشاهده نمایید. امروزه تفاله خشک در بین دامداران از محبوبیت بسیاری بالایی برخوردار است زیرا جا به جایی این تفاله، ساده تر از تفاله تر می باشد. تفاله های تولید شده در کارخانه ها به دو روش خشک می شوند. اولین روش به صورت سنتی و در برابر تابش نور خورشید می باشد. دومین روش به صورت صنعتی و در دستگاه هایی با دمای بسیار بالا صورت می گیرد.  از تفاله های خشک در موارد بسیاری مانند تغذیه حیوانات استفاده می شود. اگر به یک گاو شیری، سه بار در روز تفاله گوجه بدهیم، شیر دهی آن حدود پانزده درصد افزایش می یابد. تفاله در معده حیوانات موجب کاهش PH، می شود. این عمل به خاطر وجود اسید های سوکسینیک، اگزالیک، سیتریک و فرمیک اسید در تفاله می باشد.

مواد تشکیل دهنده تفاله ها

تفاله گوجه از مقادیر قابل توجهی خاکستر و رطوبت تشکیل شده است. چربی خام موجود در تفاله، هفت میلی گرم می باشد. از دیگر مواد موجود در این تفاله می توان به الیاف و پروتئین خام اشاره کرد. این ماده غذایی سرشار از ویتامین های  A و B می باشد. این ویتامین ها برای دام و طیور ضروری می باشند. تفاله گوجه علاوه بر موارد ذکر شده دارای گزانتوفیل بسیاری می باشد.

تفاله ی گوجه

بررسی موارد مربوط به نگهداری و مصرف تفاله گوجه

 نگهداری از این تفاله ها در برخی از فصل ها مانند تابستان سخت تر می باشد زیرا گرما موجب خراب شدن آن می شود. هنگام مصرف این فرآورده باید آن را با کاه و گندم مخلوط کنیم. از این روش در دامداری های صنعتی بزرگ، استفاده می شود. باید در نظر داشت که جهت استفاده از پسماند گوجه باید آن را با روش مناسبی سیلو کرد. سیلو کردن تفاله در سیستم گوارشی دام و طیور، موجب بهبود فرایند هضم می شود.

سفارش وخرید تفاله گوجه

شما مشتریان عزیز برای خرید این محصول به صورت فله وبسته بندی خشک یا مرطوب می توانید باشرکت بازرگانی پالیزتجارت تماس بگیرید وسفارش خودرا ثبت و درکمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

شرکت بازرگانی پالیز

شماره موبایل تماس با مدیرفروش  09129429784

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *