خرید تفاله جو با بهترین کیفیت

 تفاله جو و آشنایی با آن :

هنگامی که صحبت از تفاله جوباکیفیت می شودباید بگوییم که این محصول یکی از خوراک های مخصوص دام و طیور می باشد که اهمیت ویژه ای در تغذیه آن ها دارد. این ماده غذایی از دانه های جو به دست می آید. توجه کنید که تفاله های جو در دسته محصولات غذایی خشک قرار می گیرند که در فرمولاسیون آن از 96 درصد ماده خشک استفاده می شود. لازم به ذکر است که از تفاله جو به عنوان ماده فراوری جو نیز یاد می شود. این ماده غذایی به صورت فله ای و همچنین بسته بندی شده در اختیار مشتری ها قرار می گیرد.

تفاله جو و استفاده آن توسط دام و طیور :

اگر بخواهیم در مورد ارزش غذایی تفاله های جو صحبت کنیم. باید بگوییم، از این ماده غذایی به علت ارزش غذایی بالایی که دارد به عنوان مهم ترین محصول تغذیه دام و طیور یاد می شود. در ساختار این ماده غذایی تقریبا 20 درصد پروتئین وجود دارد. همچنین سرشار از انواع مواد معدنی و مواد مغذی می باشد که تامین مواد مورد نیاز دام و طیور کمک می کند. ناگفته نماند که این ماده نسبت به سایر مواد غذایی راحت تر هضم می شود و مواد معدنی موجود در آن زود تر جذب بدن می شود.

تفاله جوباکیفیت
تفاله جو یکی از مواد غذایی خشک می باشد که به دلیل وجود مواد معدنی و مغذی در تغذیه دام و همچنین طیور اهمیت ویژه ای دارد.

خرید انواع تفاله جوباکیفیت دام و طیور :

برای خرید تفاله جوباکیفیت و همچنین انواع تفاله ها بهتر است از یک مرکز معتبر و با کیفیت کمک بگیرید. توجه کنید که مرکز معتبری در سطح کشور راه اندازی شده است. این مرکز به فروش انواع خوراک های دام و طیور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مشغول است. مرکز پالیز تجارت یکی از معتبر ترین مراکز است که با خیال راحت می توانید از مرکز نامبرده جهت خرید انواع خوراک های دام و طیور کمک بگیرید. لازم به ذکر است که مرکز پالیز تجارت شرایط فروش غیر حضوری را نیز فراهم کرده است.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

شماره موبایل تماس بامدیرفروش  09129429784

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *