تفاله جو و استفاده از آن برای دام های سبک و سنگین

تفاله جو و تامین مواد مورد نیاز بدن :

پرورش و نگهداری دام و طیور دغدغه های متعدد و زیادی دارد که یکی از آن ها تغذیه می باشد. تفاله جو یکی از مواد بی نظیر در تغذیه دام و طیور خواهد بود. به عبارت دیگر یکی از دغدغه های اصلی دامداران و مرغداران خوراک و تغذیه دام و طیور خواهد بود. این تفاله جومرغوب توانسته این دغدغه را به طور کامل و به خوبی برطرف کند. این ماده غذایی سرشار از مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز بدن است که باعث می شود مواد مورد نیاز بدن دام و طیور و همچنین انرژی آن ها تامین شود. اگر بخواهیم ارزش غذایی تفاله های جو را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم این ماده غذایی حاوی 96 درصد ماده خشک، 40 درصد پروتئین، 20 درصد ویتامین و … می باشد. ناگفته نماند که این ماده عاری از هرگونه ناخالصی و ماده افزودنی خواهد بود.

تفاله جومرغوب

 

چرا تفاله جومرغوب؟

ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چرا تفاله جومرغوب در تغذیه دام و طیور اهمیت دارد. برای پاسخ به این سوال بهتر است با ویژگی ها و یا مزیت های این نوع ماده خوراکی آشنا شوید. تفاله های جو در حقیقت ماده فرآوری شده از دانه های جو می باشند که برای دام های سبک و سنگین مناسب می باشند. از دیگر مزیت های آن علاوه بر تامین مواد مورد نیاز بدن دام و طیور می توان به استفاده آسان و راحت آن اشاره کرد. لازم به ذکر است که جذب مواد معدنی بهتر و هضم را راحت تر خواهد کرد.

خرید انواع جومرغوب :

برای خرید تفاله های جو با کیفیت بالا و قیمت مناسب تنها کافی است از مرکز معتبر و با کیفیت تحت عنوان پالیز تجارت کمک بگیرید. این مرکز یکی از مراکز معتبر و با سابقه در زمینه فروش تفاله جو می باشد.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

09129429784

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *