تفاله جوباکیفیت عالی

تفاله ی جو یکی از مواد غذایی با ارزش در تغذیه دام و طیور به حساب می آید. تفاله های جو محصولی فرآوری از جو می باشند که توانسته اند جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهند. در حقیقت دامداران و مرغداران نیز از این محصول به عنوان اصلی ترین ماده غذایی استفاده می کنند. در این مقاله می توانید با انواع تفاله، نحوه تولید آن ها و برترین مرکز خرید آشنا شوید.

تفاله ی جو و تولید آن :

این محصول در دسته محصولات خشک قرار می گیرد و یکی از محصولات فرآوری از جو می باشد که ویژگی های منحصر به فردی دارد. برای تولید تفاله های جو باید دانه های جو مرغوب و درجه یک را مورد استفاده قرار داد. در مرحله اول باید دانه های جو را به خوبی تمیز کرد تا عاری از هر گونه ماده و یا متریال دیگر باشند. سپس باید برای شستن دانه های جو اقدام کرد. در مرحله بعد می توان برای مدتی دانه های جو شسته شده را داخل آب خیس کرد. حال بعد از گذشت مدتی تنها کافی است دانه های جو را توسط وسیله های منحصر به فرد بکوبید تا به خوبی له شوند. در نهایت باید تفاله های حاصله رارا خشک کنید تا عاری از ذره ای آب و رطوبت باشند.

تفاله ی جو

خرید تفاله ی جو :

برای خرید این محصول باید دقت نظر بالایی به خرج داد تا تفاله های مورد نظر بهترین کیفیت را داشته باشند. تشخیص تفاله با کیفیت از تفاله های بی کیفیت کار نسبتا دشواری خواهد بود. پیشنهاد ما برای خرید انواع تفاله با کیفیت عالی مرکز پالیز تجارت می باشد. این مرکز بی نظیر قادر است تفاله های مرغوب و با کیفیت و درجه یک را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتری ها قرار دهد.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

شماره موبایل تماس بامدیرفروش  09129429784

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *