خریدپودرچربی

خریدپودرچربی خالص و استاندارد و استفاده از آن به عنوان یک مکمل مغذی برای دام و طیور پیشنهادی است که ما در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم با ما همراه باشید.

 

خریدپودر چربی برای دام و طیور:

 پودر چربی خوراک دام و طیور چیست؟ و چه جایگاهی در خوراک دام دارد؟ این ها سوال هایی است که باید به آن پاسخ داده شود. دام نیز مانند انسان نیاز به انرژی و مواد مغذی دارد. به همین دلیل باید در کنار علوفه دام برخی مکمل ها را نیز قرار داد. یکی از مکمل های مفید در کنار جیره دام، پودر چربی است که خواص  فراوانی دارد. یکی از شایع ترین علت های استفاده از پودر چربی در خوراک دام تامین انرژی است.

در واقع دام بعد از زایمان دچار برخی نوسانات شده و مواد مغذی بدنش کاهش پیدا می کند.  کاهش وزن، کاهش ایمنی، ضعف و کاهش باروی علائم  نوسانات بعد از زایمان است.

 دامدار باید در چنین شرایطی به دنبال چاره باشد. یکی از روش های جبران کمبود انرژی دام، استفاده از خوراک و مواد انرژی زا چون خریدپودرچربی است. در واقع استفاده از چربی ها تراکم انرژی موجود در خوراک را بیشتر می کند.

توجه داشته باشید خریدپودرچربی باید کاملا استاندارد بوده و درصد چربی آن نیز خالص باشد.  مکمل هایی چون پودر چربی در برخی موارد اسیدهای چرب و ضروری چون  اسید لینولئیک ،اسید لینولنیک و اسید آراشیدونیک را نیز برای دام تامین می کند. که این در نهایت به بهبود عملکرد تولید مثل دام  تاثیر مفید و مثبتی دارد.

در واقع یکی از ویژگی های مهم مصرف پودر چربی این است که قابلیت هضم بسیار خوبی دارد و این موجب می شود دام فرایند رشد مطلوبی داشته باشد. خرید و فروش پودر چربی را می توانید از مراکزی که خوراک دام عرضه می کنند تهیه کنید.

خریدپودرچربی

مهمترین فواید پودر های چربی:

  1. افزایش غلظت پروژسترون
  2. افزایش شیر
  3. کمک به بهبود تولید مثل
  4. تامین انرژی دام
  5. کمک به رشد دام

خریدپودرچربی ازشرکت بازرگانی پالیزتجارت

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع پودرچربی به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خریدپودرچربی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش پودرچربی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.      شماره موبایل ارتباط بامدیرفروش  09129429784

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *