خریدجوقزوین

طی سال گذشته کشاورزان میزان 38 هزار و 257 هکتار از مزارع استان قزوین را جوکاشته اند.. مسئولان مربوط به جهاد کشاورزی از برداشت 13 هزار تن جوقزوین از این مزارع خبر دادند. عمده ارقام کشت شده در این استان شامل بهمن، به رخ، مهتاب، آبی در، جلگه، نانیوس و ماکسیما می باشد.

از این میزان بیشترین میزان سطح زیر کشت محصول مربوط به کشت آبی است. این میزان کشت قادر به تامین نیازهای بخش دامپروری و پرورش طیور در استان قزوین و سایر استان های کشور می باشد.

مزایای استفاده از جو در جیره غذایی دام و طیور

ایران دارای مرغوبترین جو تولیدی در بین سایر کشورها می باشد. در این میان استان قزوین با وجود پنج شرکت بزرگ تولید گندم و جوقزوین یکی از بزرگترین استان های تولیدکننده این محصول محسوب می شود.همچنین کشاورزان این استان قادر به تامین جو بذری گواهی، برای کشت  می باشند.

از مزایای کشت در این استان می توان به آبی بودن محصول تولیدی در قزوین اشاره نمود. این گیاه محرک رشد و تولیدکننده درصد متوسطی از انرژی در دام پرورشی می باشد. همچنین وجود میزان بالای پروتئین در ساختار گیاه آن را به گیاهی مطلوب برای نشخوارکنندگان تبدیل نموده است.

جوقزوین

خرید و فروش کلی جوقزوین و عوامل تعیین کننده قیمت آن

تعیین قیمت جوقزوین به عوامل گوناگونی وابسته است. از این میان می توان به تفاوت نرخ ارز،قیمت تمام شده نهاده های کشاورزی،تاثیر تغییرات قیمت در بخش حمل و نقل، و حتی قیمت جهانی این محصول اشاره نمود.

از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول می توان به کیفیت و شکل ظاهری آن اشاره نمود. البته وجود شبکه های پیشرفته اینترنتی دسترسی به آخرین قیمت ها را برای خریداران این بخش آسان تر نموده است.

همچنین وجود شرکت های توزیع کننده محصولات کشاورزی دسترسی یکنواختی از محصول برای تمام دامپروران فراهم نموده است. همین امر به ثبات بازار خرید و فروش جوقزوین نیز کمک خواهد نمود.

ارسال جوقزوین به سراسرکشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع جو به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید جوقزوین به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش جوقزوین به صورت عمده با ما در ارتباط باشید. شماره موبایل تماس با مدیرفروش 09129429784

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *