خریدسویامدلل

درباره سویامدلل چه می دانید؟

یکی از محصولات موجود در بازار خوراک دام گیاه سویا می باشد. این محصول تا سال 1375 جایگاه مطمئنی در این بازار نداشت. به تدریج با شناخت بیشتر و حضور گسترده تر سویا در صنعت روغن کشی فراوری کنجاله و تزریق آن به چرخه اقتصاد دامپروری رونق پیدا نمود.هلدینگ مدلل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و وارد کنندگان دانه های روغنی در ایران می باشد. واردات و تولیدات این شرکت مانند کنجاله سویامدلل تامین کننده عظیم نیاز بازار برای این ماده غذایی می باشد.

ارزش غذایی سویا مدلل برای دام و طیور

به طور کلی سویا گیاهی است با خاصیت روغن کشی بالا که سالانه 55% از این بازار را به خود اختصاص می دهد. سویامدلل نسبت به نمونه های خارجی میزان مواد مغذی کمتری دارد که قیمت مناسب آن جبران کننده این مشکل می باشد. تمام نمونه های سویا به صورت میانگین دارای 44% پروتئین در ساختار خود می باشند. این نوع پروتئین به دلیل وجود اسیدهای آمینه ضروری نظیر لیزین و متیونین در ساختار خود برای تولید محصول و افزایش عملکرد دام بسیار موثر می باشد.

همچنین سویا قادر به تامین حجم بالایی از انرژی در بدن دام و طیور می باشد. در ساختار سویا مواد بازدارنده ای موجود می باشد که در اثر حرارت دیدن از بین می روند. سویا را در بازار به صورت ورقه ای، پلت، فشنگی و پودری می توان یافت.

سویامدلل
سویامدلل محصولی پرخاصیت برای دام وطیور

قیمت محصول در بازار و عوامل موثر بر آن

قیمت سویا در بازار خرید و فروش این محصول تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار می گیرد. از جمله مواردی که در تعیین قیمت خرید سویا تاثیر گذار میباشد تغییرات گسترده قیمت ارز در بازار است. عامل دیگر در تعیین این نوسانات قیمتی می توان به تغییرات قیمت در بازار جهانی اشاره نمود. امروزه سایت و شرکت های متفاوتی در امر خرید و فروش سویامدلل حضور گسترده ای دارند. قیمت مناسب این برند در ایران آن را به یک تامین کننده بزرگ محصول سویا تبدیل نموده است.

سویامدلل خریدازشرکت بازرگانی پالیزتجارت

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع سویابه صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید سویامدلل به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش سویامدلل به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

شماره موبایل تماس بامدیرفروش  09129429784

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *