خریدکنجاله ذرت

درباره کنجاله ذرت چه می دانید؟

استفاده از محصولات فرآوری شده نه تنها به کاهش کیفیت منجر نخواهد شد که گاهی شاهد افزایش میزان عملکرد در این محصولات نیز خواهیم بود. استفاده از فراورده ها و پسماند های کارخانجات روغن کشی یکی از روش های بازگرداندن این مواد به چرخه تولید محسوب می شود.

در این بین برخی از محصولات تولیدی بیشتر مورد کاربرد قرار می گیرند. از این میان می توان به کنجاله سویا، کنجاله ذرت، کنجاله کلزا و امثال اینها اشاره نمود. باید در نظر داشته باشید آنچه از این محصولات استحصال می شود روغن موجود در دانه آنها می باشد و به طور قطع تمام عناصر مغذی از جمله پروتئین در ساختار کنجاله باقی می ماند.

ارزش غذایی کنجاله ذرت در تغذیه دام و طیور

 

کنجاله ذرت به عنوان یک ماده مقوی دارای مقادیر قابل توجهی از پروتئین، نشاسته و روغن در ساختار خود می باشد. وجود مقادیر قابل توجه روغن در ساختار کنجاله سبب افزایش میزان انرژی تولیدی توسط محصول برای دام ها و طیور خواهد بود. این امر خود دلیل موجهی به تولیدکنندگان در استفاده از کنجاله در جیره غذایی دام و طیور خواهد داد. همچنین پایین بودن قیمت کنجاله سبب کاهش هزینه های تولید و در نتیجه افزایش دامنه سود برای تولیدکنندگان خواهد شد. شما با خرید کنجاله ذرت به افزایش بهره وری خویش کمک خواهید نمود.

کنجاله ذرت

 

فواید کنجاله ذرت

از کنجاله ذرت به راحتی می توان در امر تولید پلت و کنسانتره بهره برد. این امر سبب افزایش کیفیت در این محصولات غذایی خواهد شد. استفاده از کنجاله در پرندگانی که هدف از تولید آنها تخم پرنده می باشد سبب افزایش کیفیت و رنگ زرده در محصول خواهد شد. همچنین کاربرد این محصول در امر پرواربندی سبب نیل به این هدف و افزایش وزن دام و طیور خواهد شد. افزایش کیفیت جیره غذایی دام و طیور در نتیجه کاربرد اینگونه محصولات در سبد غذایی آنها محقق خواهد شد.

ارسال به سراسر کشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع کنجاله به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید کنجاله ذرت به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش کنجاله ذرت به صورت عمده با ما در ارتباط باشید. شماره موبایل تماس با مدیرفروش  09129429784

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *