خریدکنجاله نارگیل خوراک دام

معرفی کنجاله نارگیل

درباره ی کنجاله نارگیل چه می دانید؟

به طور کلی کنجاله حاصل روغن گیری از هر دانه ی روغنی می باشد. در رویداد روغن گیری در انواع دانه های روغنی، کنجاله بخشی از خروجی دستگاه می باشد. بیشترین قسمت خروجی در این رویداد روغن گیری، پلت یا تکه های خرد شده می باشند. به عبارتی می توان گفت که کنجاله باقی مانده جامد شکلی می باشد که در فرایند روغن گیری بر جای می مانند.

ظاهر و شکل کنجاله نارگیل هم مانند دیگر کنجاله ها لوله ای شکل می باشد.

کنجاله نارگیل بخش خروجی در فرایند روغن گیری نارگیل است.

 

کاربرد و خاصیت کنجاله نارگیل

کنجاله نارگیل هم مانند سایر کنجاله ها خاصیت خاص مربوط به خودش را دارد. این کنجاله دارای الیاف هضم شدنی بسیار مرغوبی می باشد. وجود الیاف بسیار بالا در این کنجاله باعث شده است تا برای نشخوار کنندگان بسیار خوش خوراک باشد. همین خوش خوراک بودن هم بستگی به فاسد و یا تازه بودن کنجاله دارد. این نوع کنجاله برای سایر دام های اهلی مناسب نمی باشد.

خریدکنجاله نارگیل
کنجاله نارگیل بخش خروجی درفرایندروغن گیری نارگیل است.

کنجاله نارگیل کیفیت بسیار بالایی از پروتئین دارد. میزان وجود هیستیدین و لیزین این کنجاله بسیار کم می باشد. به عبارتی می توان گفت که از لحاظ ترکیب اسید های آمینه و ساختار وضع جالبی ندارد. میزان نسبتا خوبی از انرژی را برای حیوانات فراهم و آماده می کند؛ زیرا چربی موجود در این کنجاله بیشتر شامل اسید های چرب اشباع و فراوان می باشد.

جالب است بدانید که کره جنوبی مقام دوم را برای واردات کنجاله نارگیل دارد. همان طور که گفتیم هنگام روغن گیری هر دانه روغنی، کنجاله آن هم با قسمت خروجی بیرون می آید. این کنجاله نیز به همین صورت گرفته می شود. این کنجاله که به شکل لوله ای را به تکه های کوچک تر تقسیم می کنند و سپس به حیوانات می دهند. کنجاله ها به نوعی همان تفاله می باشند که اصلا روغن در آن ها وجود ندارد.

ارسال به سراسر کشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع کنجاله به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید انواع کنجاله به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش انواع کنجاله به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

شماره موبایل ارتباط بامدیرفروش09129429784

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *