خریدکنجاله کلزا

معرفی کنجاله کلزا

در این مقاله می خواهیم به اطلاعاتی در مورد کنجاله کلزا بپردازیم.

کنجاله ها از روغن گیری دانه های روغنی بدست می آیند. به عبارتی به بخشی از خروجی فرآیند روغن گیری کنجاله یا همان تفاله می گویند که شکل آن ها لوله ای مانند است. از دیگر مشخصات این کنجاله این است که رنگ آن قهوه ای می باشد و هیچ گونه بوی غیرطبیعی و نامطبوعی در اثر فاسد شدن یا سوختگی ندارد. از این کنجاله ها استفاده به صرفه ای می شود و معمولا برای تغذیه و خوراک دام و طیور استفاده می گردد.

کنجاله کلزا حاصل روغن گیری دانه های کلزا یا همان کانولا می باشد. این کنجاله سرشار از پروتئین برای خوراک دام و طیور می باشد؛ از این رو از محصولات پر فروش برای خوراک آن ها محسوب می شود.

 

کاربرد و ویژگی کنجاله کلزا

کنجاله کلزا خوراک دام و طیور می باشد که برای هر یک از آن ها ویژگی و خاصیت های زیادی دارد. از اولین دلایلی که این کنجاله خوراک دام و طیور است، این می باشد که پروتئین زیادی دارد. کاربرد و خاصیت آن برای هر حیوان تقریبا متفاوت است.

اگر برای خوراک گوسفندان از کنجاله کلزا استفاده شود، باعث می شود تا پشم گوسفندان رشد چشمگیری داشته باشد. همان طور که می دانید خوراک بعضی از آبزیانی چون میگو، پودر ماهی می باشد؛ اما این خوراک زیاد به صرفه نیست. برای خوراک این گونه از آبزیان می توان از این کنجاله استفاده کرد؛ زیرا این کنجاله دارای بهترین نوع اسید آمینه و قیمت نسبتا کم در بین پروتئین های گیاهی می باشد.

خریدکنجاله کلزا
کنجاله کلزاسرشارازپروتئین است.

کنجاله کلزا حاوی مقدار زیادی از میتونین، اسیدهای آمینه و تولید خوب از پروفایل نیتروژنی می باشد؛ به همین دلیل باعث افزایش شیردهی در گاو و گوسفندان می شود. هم چنین استفاده از این کنجاله در تغذیه و خوراک نشخوار کنندگان باعث می شود تا هضم غذا برایشان راحت گردد.

چربی، رطوبت، خاکستر، الیاف خام و خاکستر نامحلول در اسید از دیگر ویژگی های این کنجاله می باشد. جالب است بدانید که این کنجاله با کنجاله سویا به نسبت تفاوت هایی که دارند اما با هم برابرند.

ارسال به سراسر کشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع کنجاله به صورت عمده فعالیت می‌کند.

جهت خرید کنجاله کلزا به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

جهت فروش کنجاله کلزا به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

شماره موبایل ارتباط بامدیرفروش  09129429784

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *