فروش پودرچربی خوراک دام وطیور

پودرچربی چیست؟

در این مقاله می خواهیم به اطلاعاتی در مورد پودرچربی بپردازیم.

یکی دیگر از منابع بسیار مهم تامین انرژی مورد نیاز جیره، پودر چربی می باشد. دام و طیور در صورت نبودن پودر چربی قادر به ادامه زندگی نمی باشند؛ زیرا این پودر هم مانند دیگر مواد مغذی برای آن ها ضروری است. پیشرفت عملکرد تولید مثل در دام و طیور از دیگر ویژگی های این پودر می باشد.

فروش پودرچربی خوراک دام و طیور به دو صورت خالص و کلسیمی است. منبع های اصلی مورد استفاده در پودر چربی، روغن گیاهی عمدتا سویا، روغن طیور و روغن ماهی می باشند. انتخاب این منبع ها و نسبت استفاده کردن از آن ها در طی مطالعه های پی در پی اولیه بوده است. از این رو بیشترین کارایی بعد از جذب و قابلیت هضم را دارند.

پودرچربی
پودر چربی رنگ کرم یا سفید است.

فواید و مشخصات پودر جانبی چربی

مکمل های چربی خالص دارای 99.5 درصد چربی می باشند. طراحی این پودر به عنوان یکی از منابع چربی عبوری از شکمبه و برای زیاد شدن انرژی جیره بدون کم شدن مصرف تغذیه گاو های شیری می باشد. آن ها از نوع تری گلیسیرید با درصد خلوص 99.5 می باشند. شکل ظاهری این پودر ها به صورت گرانول یا پودر پرک و به رنگ کرم یا سفید می باشد.

فایده های پودرچربی خالص شامل افزایش تولید شیر، بهبود تولید مثل، حفظ ماده خشک مصرفی، کم شدن استرس ناشی از عوارض گرمایی، زیاد شدن ترکیبات شیر و کاهش خطر افت چربی شیر، حفظ تراکم انرژی جیره در هنگام افزایش سطح علوفه بدون کاهش هضم فیبر، باعث کمک به گاو می شود تا بعد از زایمانش زودتر به تعادل مثبت انرژی باز گردد، می باشد.

اگر هنگام استفاده از این پودر، چربی های غیر اشباع را به یک درصد ماده خشک جیره یا کمتر محدود کنید نتایج خوبی در گاو های شیرده می بینید. از دیگر مواردی که با رعایت آن نتیجه مطلوبی در گاو های شیری می بینیم این است که، مکمل چربی خالص را تا 3 درصد از چربی جیره برپایه ماده خشک افزایش دهیم.

ارسال پودرچربی به سراسر کشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع پودرچربی به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید پودرچربی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش پودرچربی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.شماره موبایل ارتباط بامدیرفروش   09129429784

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *