قیمت ذرت دامی درسال 1401

 

قیمت ذرت دامی در فروردین سال 1401 دچار چه نوساناتی بود؟

قیمت ذرت در فروردین سال 1401 به چه سطحی رسیده است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ میزان اهمیت ذرت در خوراک دام چیست؟ آیا از قیمت روز ذرت اطلاعی دارید؟ محدودیت های استفاده از ذرت در جیره غذایی چیست؟

ذرت در خوراک دام

این محصول بسیار خوش خوراک بوده و مهم تر از همه سبب هضم و جذب بیشتر آسیاب و یا حداقل بلغور می گردد. ذرت یکی‌ از مهم ترین غلات در تغذیه دام و طیور به حساب می آید.
این محصول به چند صورت تقسیم بندی می شود: ذرت علوفه ای ، ذرت دانه ای.

مشخصات ظاهری ذرت

دانه های ذرت به رنگ زرد و قرمز است، که دانه زرد مصرف بیشتری در خوراک دام و طیور دارد. سرشار از گزانتوفیل ها و کارتنوئید است و پیش ساز ویتامین A می باشد.

•این محصول به عنوان یکی‌از پر مصرف ترین غلات به حساب می آید. که هم به عنوان غذای انسان و هم به عنوان غذای دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد.

واردات ذرت در شرایط شیوع ویروس کرونا

از وقتی که ویروس کرونا در تمام کشور های جهان شیوع پیدا کرد، شرایط صادرات و واردات کالا بسیار متحول شد. و مدتی صادرات و واردات به کشور ها ممنوع شد. و بعد از مدت ها با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام پذیر شد.

ذرت دامی

ویژگی های مهم ذرت دامی

•پروتئین
•مقدار کلسیم
•رطوبت
•خاکستر
•فیبر
•مقدار فسفر
•رطوبت

محدودیت های تغذیه ذرت دامی

در سال های گذشته اغلب دامداران آشنایی زیادی نسبت به دانه ذرت نداشته و تنها استفاده از جو را برای دام مناسب تر می دانستند که با گذشت سال ها با مشاهده و عمل کرد مناسب استفاده از ترکیبات مختلف از دانه ذرت در خوراک دام و طیور استفاده کردند.

ارسال به سراسر کشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع ذرت به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید ذرت رومانی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش ذرت رومانی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.  شماره موبایل تماس با مدیرفروش  09129429784

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *