مزیت های استفاده از تفاله جو

تفاله جو و ارزش آن :

تفاله جو ارزش غذایی بسیار بالایی دارد در نتیجه از این نوع ماده در تغذیه دام و طیور نیز استفاده می شود. این ماده غذایی ارزش غذایی بالایی دارد و قادر به تامین مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز بدن دام و طیور خواهد بود. توجه کنید که تفاله های جو سرشار از پروتئین، ویتامین و … می باشند که مصرف درست آن به تامین بیش از نیمی از مواد مورد نیاز بدن دام و طیور کمک می کند. کیفیت این ماده غذایی اهمیت ویژه ای در میزان ارزش غذایی آن دارد. در این مقاله می توانید با ویژگی های این ماده غذایی و خرید آن آشنا شوید.

تفاله جو و ویژگی های آن :

تفاله جو ویژگی ها و یا مزیت های زیادی دارد که می توان به ارزش غذایی بالای آن، استفاده از آن برای دام های سبک و سنگین، راحتی استفاده و … اشاره کرد. به عبارت دیگر :

  1. ارزش غذایی بالا : یکی از مهم ترین ویژگی ها و یا مزیت های تفاله های جو، ارزش غذایی بالای آن ها می باشد. در حقیقت این ماده غذایی به دلیل ارزش غذایی بالا قادر است مواد مورد نیاز بدن را تامین کند.
  2. استفاده از آن در تغذیه انواع دام ها : یکی دیگر از مزیت های این نوع ماده غذایی می توان به امکان استفاده از آن در انواع دام های سبک و سنگین اشاره کرد.
  3. استفاده آسان : تفاله جو را به راحتی می توان مورد استفاده قرار داد. استفاده آسان و راحت این ماده غذایی به جلوگیری از اتلاف وقت، افزایش کیفیت نهایی و … کمک می کند.

ارزش تفاله جو

خرید تفاله ها :

این محصول به دوصورت بسته بندی و فله ای قابل فروش است.برای خرید تفاله های جو درجه یک، پالیز تجارت بهترین گزینه خواهد بود. این مرکز شرایط فروش غیر حضوری را فراهم کرده است.

جهت ارتباط با مدیر فروش با شماره موبایل 09129429784  تماس بگیرید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *