مصرف کنجاله بادام زمینی

توجه به جیره غذایی دام و طیور سبب افزایش عملکرد و بهره وری دامداران خواهد شد. امروزه علم دامپروری برای غنی سازی خوراک دام و طیور به روش های گوناگونی دست یافته است. استفاده از مواد مغذی در این عرصه امری ضروری می باشد. البته توجه به قیمت پایانی نیز نکته ای مهم و ضروری می باشد.خریدکنجاله بادام زمینی به دلیل قیمت مناسب و خاصیت غذایی بالا، آن را به یکی از محصولات مورد استفاده در جیره غذایی دام و طیور تبدیل کرده است.

خریدکنجاله بادام زمینی

دلایل مصرف محصول در جیره غذایی دام و طیور

البته تعیین میزان مصرف این ماده غذایی و امثال آن در غذای دام و طیور وابسته به نظر کارشناسان مجرب فعال در این حیطه می باشد. تعیین میزان مصرف مورد نیاز دام کاملا وابسته به تخصص و دانش می باشد. عامل دیگر تعیین میزان مصرف این فرآورده در خوراک دام ،وابسته به نوع دام مصرف کننده محصول می باشد. شاید بتوان از دلایل بی رغبتی دامداران در مصرف این محصول را در تولید محدود انرژی برای دام یافت.

البته که این مطلب در تمام نوع های کنجاله بادام زمینی صادق نمی باشد. برای مثال میزان انرژی در کنجاله های حاوی پوست گاها بیشتر ارزیابی می شود. البته قیمت مناسب آن نسبت به کنجاله ی پنبه و سویا به طور قطع جبران کننده این مشکل می باشد. از دیگرمزایای دیگر کنجاله بادام زمینی می توان به توانایی تامین صد درصدی پروتئین لازم برای دام و طیور اشاره نمود.

قیمت خریدکنجاله بادام زمینی

تولید کننده اصلی کنجاله بادام زمینی ،کارخانجات تولید روغن بادام زمینی می باشند. البته به دلیل تولید کم آنها قادر به تامین مایحتاج  تمام بازار نمی باشند. این امر لزوم واردات این محصول را صد چندان می نماید. همچنین تعیین قیمت این محصول نیز بسیار دشوار می باشد. قیمت این محصول برای واردکنندگان و تولیدکنندگان روغن تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد. همین مساله وجود قیمتی ثابت در بازار این محصول را دشوار می نماید. امروزه تولید کنندگان و واردکنندگان این محصول اقدام به راه اندازی فروش اینترنتی این محصول نموده اند. این امر به دسترسی آسان محصول برای تولید کنندگان غذای دام و طیور و همچنین دامداران فعال در این عرصه موثر می باشد.

 

ارسال به سراسر کشور

مجموعه بازرگانی پالیزتجارت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پالیزمحصولات را در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت بازرگانی پالیزتجارت در زمینه خرید و فروش انواع کنجاله به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خریدکنجاله بادام زمینی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش کنجاله بادام زمینی به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.شماره موبایل ارتباط بامدیرفروش  09129429784

شرکت بازرگانی پالیزتجارت

عضویت درکانال تلگرامی بازرگانی پالیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *